Inżynier procesu – Technolog w branży tworzyw sztucznych
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 stycznia, 11:42

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowanie i organizowanie prac związanych z wdrożeniem procesów technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Dbałość o dokumentację technologiczną nowych produktów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa / Inżyniera produkcji/ Laboranta w branży tworzyw sztucznych
  • Język angielski min. B1

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach z wolnymi weekendami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe z dodatkową premią uznaniową
  • Pracę w nowo otwartym zakładzie i możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Dodatkowe benefity:
  • -Kartę Multisport
  • -Karnety do kina
  • -Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • -Dofinansowanie do studiów
  • -Paczki dla dziecka
  • -Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
  • -Imprezy integracyjne
  • -Pikniki pracownicze
  • -Jubileuszowe prezenty

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae