Elektronik - Automatyk
FA Krosno S.A.
Krosno, Podkarpackie

praca 2 stycznia, 11:41

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • analizowanie działania sterowania maszyn, projektowanie i wykonywanie systemów sterowania usprawniających procesy technologiczne
  • tworzenie oprogramowania systemów automatyki / robotyki
  • dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych)
  • tworzenie wizualizacji
  • rozwiązywanie problemów dotyczących działania maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych
  • uczestnictwo w projektowaniu oraz rozruchu nowych urządzeń dostarczanych przez zewnętrznych producentów maszyn
  • tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe o profilu elektronika/automatyka/robotyka
  • doświadczenie zawodowe związane z elektroniką lub automatyką
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • silna motywacja, determinacja, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i elastyczność

Mile widziane

  • dobra znajomość systemów automatyki i robotyki firmy Mitsubishi

Oferujemy

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • grupowe ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny) na preferencyjnych warunkac
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae