Koordynator pracy biura
ABC PRAWO JAZDY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 grudnia, 11:23

Opis stanowiska

OSK ABC Prawo Jazdy aktualnie poszukuje osób na stanowisko: Koordynator pracy biura, pracownik administracyjno-biurowy Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • profesjonalna obsługa Klientów firmy, budowanie przyjaznych relacji, tj. zapisywanie na kurs prawa jazdy, pomoc w wypełnieniu niezbędnych dokumentów, udzielanie niezbędnych informacji
  • generowanie i zarządzanie dokumentacją związaną z realizacją kursu prawa jazdy
  • planowanie jazd Kursantów, dbanie o zachowanie ciągłości pracy instruktorów
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i obsługa bieżących spraw administracyjnych

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii „B”– czynnie używane
  • punktualność, dobra, samodzielna organizacja pracy
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych oraz znajomości MS Office
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w zakresie pozyskiwania i i przekazywania informacji
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie na podobny stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością uzyskania umowy o pracę
  • szczegółowe przeszkolenie
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae