Specjalistą ds. kontaktów z Klientami.
Unicall brand of Natural Pharmaceuticals
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 grudnia, 10:35

Szukasz pracy, którą łatwo pogodzić ze studiami? Dołącz do nas i zostań Specjalistą ds. kontaktów z Klientami. Oferujemy możliwość elastycznego grafiku dopasowanego do Twoich zajęć (do wypracowania min. 25h tygodniowo).

• Do Twoich zadań należeć będzie: telefoniczny kontakt z Klientami, promowanie produktów i usług, realizacja celów sprzedażowych.

• Nie wymagamy doświadczenia! Wystarczą chęci do pracy, komunikatywność i zaangażowanie. Skontaktuj się z nami:

• możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenie z konkurencyjną stawką 20 zł/h (a od stycznia 23 zł/h), atrakcyjne systemy premiowe, pracę od poniedziałku do piątku z dodatkową możliwością pracy w sobotę, możliwość dopasowania godzin tak aby pogodzić pracę ze studiami (min. 25h tygodniowo), pełen pakiet szkoleń wdrażających do pracy i podnoszących kwalifikacje, konkursy z nagrodami, dostęp do kawy i herbaty oraz coś pysznego w każdy czwartek????. Zyskasz:

część etatu

umowa zlecenie / o dzieło