Monter Mechanik
NEXUS ENGINEERING EUROPE SP. Z O.O.
Niepołomice, Małopolskie

praca 21 grudnia, 10:49

Opis stanowiska

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Monter – Mechanik Zakres obowiązków: • Montaż maszyn i konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej, • Montaż układów pneumatycznych, • Obsługa elektronarzędzi do obróbki metalu, • Dbałość o jakość wykonywanych elementów, • Kontrola jakości wykonanych produktów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Montaż maszyn i konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej,
  • Montaż układów pneumatycznych
  • Obsługa elektronarzędzi do obróbki metalu
  • Dbałość o jakość wykonywanych elementów,
  • Kontrola jakości wykonanych produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym,
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze, elektryczne,
  • Dokładność, samodzielność, zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego technicznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności,
  • Umowę o pracę / kontrakt B2B,
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Praca głównie na miejscu

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae