Elektromechanik do Serwisu Pomp w Zaczerniu k. Rzeszowa
MUEHSAM ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU SPÓŁKA JAWNA
Zaczernie, Podkarpackie

praca 15 grudnia, 15:32

Opis stanowiska

Do Serwisu Pomp w Zaczerniu poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Serwisowanie pomp i systemów pompowych (automatyka, mechanika, elektryka)
  • Instalacje i uruchomienia pomp oraz automatyki pompowej
  • Diagnostyka przy użyciu specjalistycznego oprogramowania
  • Kontakt z klientem
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej (program) związanej z wykonywanymi czynnościami
  • Praca odbywa się w stacjonarnym serwisie w Zaczerniu, jak również wiąże się z częstymi wyjazdami w obrębie województwa podkarpackiego

Wymagania

  • Wykształcenie TYLKO techniczne (elektryk, elektromechanik, mechanik, mechatronik, automatyk)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w naprawach, serwisowaniu i eksploatacji urządzeń elektromechanicznych
  • Obsługa komputera
  • Mile widziana znajomość techniki pompowej

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae