administrator systemu ERP
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 grudnia, 11:04

Opis stanowiska

Do zadań pracownika będą należały: Administracja systemem ERP (Księgowość, Kadry, Płace , Sprzedaż, Produkcja, Majątek Trwały) Wsparcie użytkowników, aktualizacje , raportowanie błędów Tworzenie raportów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do zadań pracownika będą należały:Administracja systemem ERP (Księgowość, Kadry, Płace , Sprzedaż, Produkcja, Majątek Trwały)Wsparcie użytkowników, aktualizacje , raportowanie błędówTworzenie raportów

Wymagania

  • Wymagania:wykształcenie wyższe (inżynierskie lub magisterskie)bardzo dobra znajomość języka SQLumiejętność tworzenia raportów z baz SQLbardzo dobra znajomość MS Exceldoświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP

Mile widziane

  • Mile widziane:Znajomość systemów Windows ServerZnajomość aplikacji obiegu dokumentówAngielski w stopniu dobrym

Oferujemy

  • Oferujemy:pracę w zgranym zespoledobrą atmosferę w pracymożliwość rozwoju zawodowego - system szkoleńpracę w renomowanej firmie - od ponad 50 lat na rynkustabilny system wynagradzania i premiowania

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia w trakcie rozmów kwalifikacyjnych

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae