Płatny STAŻ w dziale JAKOŚCI
BWI Poland Technologies sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

staż 15 grudnia, 09:33

Opis stanowiska

BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów samochodów na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1300 pracowników oraz Centrum Techniczne w Krakowie, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób. Do naszego oddziału w Krośnie poszukujemy : STAŻYSTĘ do DZIAŁU JAKOŚCI Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: info.krosno@bwigroup.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska, na które jest przesyłana aplikacja Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest BWI Poland Technologies Sp z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani / Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani / Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez firmę BWI. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres:info.krosno@bwigroup.com Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Utrzymywanie kontaktów z kontrahentami zagranicznymi
  • - Udział w analizach problemów jakościowych
  • - Weryfikowanie, przygotowanie i terminowe udzielanie odpowiedzi na reklamacje
  • - Nadzór nad realizacją działań korygujących
  • - Prowadzenie audytów jakościowych
  • - Udział w przeglądach i ocena dokumentacji technicznej

Wymagania

  • - Minimum 3 rok dowolnych studiów technicznych
  • - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny)
  • - Mile widziana znajomość systemów i narzędzi jakościowych
  • - Wysoki poziom umiejętności analitycznych, logicznego myślenia i kreatywność
  • - Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • - Sumienność, zaangażowanie oraz chęć do nauki
  • - Gotowość do pracy w wymiarze min. 2 dni w tygodniu

Oferujemy

  • - Płatny staż
  • - Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni
  • - Przyjazną atmosferę w pracy
  • - Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • - Szkolenia wewnętrzne

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae