Inżynier Obsługi Technicznej
Linetech S.A.
Jasionka, Podkarpackie

praca 13 grudnia, 11:11

Opis stanowiska

Linetech jest częscią grupy Avia Prime, która specjalizuje się w obsłudze technicznej różnego typu statków powietrznych. Jako Avia Prime operujemy w trzech europejskich krajach – w Polsce, Słowenii oraz w Serbii. Jesteśmy międzynarodową organizacją z bogatym i różnorodnym doświadczeniem. Naszym klientom na całym świecie oferujemy usługi MRO na najwyższym poziomie. Mocno wspieramy i wierzymy w młode talenty, dlatego też z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić nabór na Inżyniera Obsługi Technicznej , który dołączy do naszego departamentu inżynieryjnego z siedzibą w Rzeszowie. Skorzystaj z rzadkiej okazji na karierę w prawdziwie międzynarodowej organizacji w sektorze lotniczym. Praca, która rozwinie Twoją wiedzę oraz umiejętności poprzez bezpośrednie szkolenie w miejscu pracy i codziennie wsparcie prawdziwych specjalistów w swojej dziedzinie na światowym poziomie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie kart zadaniowych
  • Ewaluacja pakietów obsługowych (SB, AD, MPD, modyfikacje STC)
  • Analiza uszkodzeń strukturalnych, błędów obsługowych i usterek (troubleshooting) w odniesieniu do odpowiednich instrukcji (SRM, CMM, AMM, TSM itp.)
  • Współpraca z producentami (OEM) w celu przygotowania planu naprawy
  • Udział w modyfikacjach naprawczych i wdrożeniach zgodnie z wymaganiami
  • Analiza zamienności części na podstawie instrukcji producentów OEM
  • Przygotowywanie Dent & Buckle Charts dla różnych samolotów
  • Przygotowywanie obliczeń i raportów z wyważania samolotów

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie Inżynierii Lotniczej lub pokrewnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne lotnicze lub inżynierii mechanicznej
  • Wiedza z zakresu konstrukcji statków powietrznych i przepisów lotniczych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji technicznej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność analitycznego myślenia i zorientowanie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae