Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego branży konstrukcyjno - budowlanej
ZDI Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 grudnia, 09:58

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego branży konstrukcyjno - budowlanej do pracy w biurze w Rzeszowie i okolicach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:uczestnictwo w naradach roboczych na budowie i sporządzanie protokołów, pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy, właściwe wypełnianie obowiązków wynikających z podpisanych Umów pomiędzy Pracodawcą a Zamawiającymi w tym zgodnie z dokumentacją kontraktową w zakresie delegowanego stanowiska reprezentowanie Inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej. Sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie. Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania. Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także na żądanie Inwestora, kontrolowanie rozliczeń budowy. Terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe - budownictwo lub kierunki pokrewne -znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office-umiejętności organizacyjne oraz wysoka samodyscyplina-umiejętność pracy w zespole- czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - długofalową współpracę opartą o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji - pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole - pomoc w zdobyciu wiedzy i praktyki, niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae