Ambasador - organizacja szkoleń
Plc Expert
Rzeszów, Podkarpackie

praca 9 grudnia, 10:18

Opis stanowiska

Firma PLC Expert sp. z o. o. poszukuje Ambasadorów. Zostań naszym ambasadorem jeśli: Chcesz zarobić dodatkową gotówkę Prężnie działasz w środku studenckim Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe Jesteś osobą zaangażowaną i odpowiedzialną Poszerzyć swoje cv Chcesz nawiązać kontakty w branży Na czym polega współpraca? Organizacja szkoleń dla środowiska studenckiego. Rekrutacja, organizacja sali szkoleniowej, akcje marketingowe w formie tradycyjnej i social mediach oraz wykorzystanie własnych pomysłów. Wspólne kierunkowanie wiedzy studentów na nadchodzące zapotrzebowanie na rynku pracy. Pozostałe kwestie pozostają po stronie naszej firmy.  W naszej ofercie znajdują się szkolenia: Podstawy programowania PLC S7 1200 Programowanie sterowników SIEMENS LOGO!8 Programowanie i projektowanie wizualizacji HMI Projektowanie schematów elektrycznych AutoCad Inwentor Szkolenie zintegrowanego systemu CAD/CAM/FEM Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami. Przedstawimy szczegóły oraz propozycję wynagrodzenia (które jest zależne od wielkości grupy oraz rodzaju szkolenia). Kontakt: PLC Expert Sp. z o.o. ul. Gdańska 13/204, 50 - 344 Wrocław Tel.: 669112360 e-mail: marta.rogowicz@plcexpert.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Na czym polega współpraca?
  • Organizacja szkoleń dla środowiska studenckiego. Rekrutacja, organizacja sali szkoleniowej, akcje marketingowe w formie tradycyjnej i social mediach oraz wykorzystanie własnych pomysłów.
  • Wspólne kierunkowanie wiedzy studentów na nadchodzące zapotrzebowanie na rynku pracy.
  • Pozostałe kwestie pozostają po stronie naszej firmy.
  • W naszej ofercie znajdują się szkolenia:
  • Podstawy programowania PLC S7 1200
  • Programowanie sterowników SIEMENS LOGO!8
  • Programowanie i projektowanie wizualizacji HMI
  • Projektowanie schematów elektrycznych
  • AutoCad
  • Inwentor
  • Szkolenie zintegrowanego systemu CAD/CAM/FEM

Wymagania

  • Zostań naszym ambasadorem jeśli:
  • Chcesz zarobić dodatkową gotówkę
  • Prężnie działasz w środku studenckim
  • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe
  • Jesteś osobą zaangażowaną i odpowiedzialną
  • Poszerzyć swoje cv
  • Chcesz nawiązać kontakty w branży

Oferujemy

  • Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami. Przedstawimy szczegóły oraz propozycję wynagrodzenia (które jest zależne od wielkości grupy oraz rodzaju szkolenia).

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae