Specjalista ds. e-commerce
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z. o. o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 8 grudnia, 13:25

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozwój nowych kanałów sprzedaży online (Marketplace, Allegro, Amazon itp.)
  • Koordynacja procesu sprzedaży online oraz wysyłki towaru,
  • Ścisła współpraca z dostawcami usług wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z osobami zainteresowanymi ofertą,
  • Obsługa procesu reklamacyjnego,
  • Przegląd trendów rynkowych w ramach zagadnień z w/w obszaru oraz proponowanie nowych rozwiązań.

Wymagania

  • Wymagane min. 2 letnie doświadczenie
  • w prowadzeniu sprzedaży za pośrednictwem Allegro.
  • Lekkie pióro i znajomość zasad tworzenia angażujących treści sprzedażowych,
  • Umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć oraz obróbki video pod kątem aukcji,
  • Znajomość j. angielskiego min. B2,
  • Komunikatywność oraz kreatywność

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Płacę od 3700 zł – 4300 zł brutto
  • Pracę od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00 – 16:00,
  • Duży parking,
  • Kawa/herbata/woda/napoje,
  • Narzędzia do pracy: telefon służbowy, laptop, komputer,
  • Zaplecze socjalne,
  • Nieoficjalną atmosferę w młodym, pozytywnym zespole.
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych,
  • Bezpłatne i stacjonarne zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae