Młodszy Specjalista ds. rozwoju handlu z językiem angielskim/francuskim/niemi
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z. o. o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 8 grudnia, 13:20

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktywne poszukiwanie partnerów i klientów z rynków zagranicznych i krajowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz nadzór nad realizacjami,
  • Pomoc w realizacji planów i zadań sprzedażowych,
  • Kompleksowa obsługa klientów,
  • Tworzenie bazy nowych klientów,
  • Wdrażanie nowych produktów,
  • Współpraca z działem technologicznym,

Wymagania

  • Znajomość w stopniu zaawansowanym jednego z wymienionych języków wymienionych w ogłoszeniu
  • Komunikatywność i umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu
  • Umiejętność samodzielnego planowania działań sprzedażowych i ich wdrażanie
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Pozytywne nastawienia do pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe netto 3000 zł + premia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej firmie
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość uczestnictwa w targach branżowych
  • Duży parking dla pracowników
  • Woda/kawa/herbata
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Tryb pracy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Telefon służbowy, komputer/laptop Benefity
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatne i stacjonarne zajęcia językowe w godzinach pracy
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych
  • Bezpłatne szkolenia handlowe/ produktowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae