Specjalista ds. jakości z uprawnieniami
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

praca 8 grudnia, 12:28

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Certyfikacja i badania wyrobów,
  • Udział w przeprowadzonych audytach
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej wyrobów, certyfikacja wyrobów, badania
  • Tworzenie baz danych dokumentacji jakościowej, technicznej i technologicznej wyrobów i badań
  • Przygotowanie i aktualizowanie dokumentacji jakościowej, technicznej i technologicznej wyrobów
  • Przygotowanie danych do analiz oraz współpraca przy zapewnianiu jakości w procesach produkcyjnych
  • Współpraca z zewnętrznymi jednostkami w celu przeprowadzania audytów nadzorczych i recertyfikujących
  • Odpowiedzialność za wdrażanie, prowadzenie i weryfikację dokumentacji technicznej, technologicznej i jakościowej

Wymagania

  • Uprawnienia do wykonywania zawodu Specjalisty ds. jakości.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • Wynagrodzenie stałe plus premia miesięczna
  • Dostęp do zaplecza socjalnego,
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych i ubezpieczeniowych
  • Stacjonarne i bezpłatne kursy j. angielskiego realizowane w godzinach pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae