Inżynier Technolog
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

praca 8 grudnia, 12:22

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nadzór i kontrola procesu walcowania na gorąco,
  • Bieżąca analiza norm, planów produkcji, procedur i instrukcji,
  • Kontrola i optymalizacja parametrów procesów produkcyjnych,
  • Monitorowanie wskaźników mających wpływ na efektywność procesu,
  • Przygotowywanie zleceń i raportów produkcyjnych,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość zagadnień z obszaru przeróbki plastycznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i otwartość na współpracę zespołową.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku Inżynier Procesu/ Technolog.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
  • Stałe wynagrodzenie plus premia miesięczna
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych i ubezpieczeniowych
  • Dostęp do zaplecza socjalnego.
  • Służbowy telefon, laptop/komputer
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego
  • Szkolenia produktowe/handlowe/branżowe
  • Bezpłatne, stacjonarne kursy z j. angielskiego w godzinach pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • fizyka techniczna
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Informacje dodatkowe

  • Chcemy budować inspirujący zespół, którego członkowie wymieniają się swoją wiedzą i biorą udział w realizacji różnych ciekawych projektów. Pracujemy na równych i uczciwych warunkach - wspiera to jawność wynagrodzeń i przejrzysty system premiowy.

Curriculum vitae