Asystent/tka Działu handlowego / Back office
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 8 grudnia, 12:18

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Kompleksowe wsparcie zespołu sprzedaży,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Gromadzenie i archiwizacja dokumentów zgodnie z procedurami,
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych oraz prezentacji.

Wymagania

  • Komunikatywności i orientacji na pracę zespołową
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Biegłą obsługę komputera, w tym pakietu MS Office
  • Znajomości programu Excel na poziomie min. średnio – zaawansowanym,
  • Umiejętności organizacji własnego czasu pracy

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (8:00 – 16:00)
  • Umowę o pracę,
  • Pracę bazującą na najwyższych międzynarodowych standardach
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Konkurencyjne zatrudnienie
  • Telefon służbowy/ laptop/ komputer
  • Duży parking
  • Kawę/herbatę,
  • Bezpłatne szkolenia językowe w godzinach pracy
  • Szkolenia produktowe/ handlowe/ branżowe
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego
  • Imprezy firmowe i integracyjne.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WOST zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Curriculum vitae