INSTRUKTOR-WYCHOWAWCA OBOZÓW GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINECRAFT
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Tleń, Kujawsko-pomorskie

praca 7 grudnia, 16:21

Opis stanowiska

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS ogłasza rekrutację kadry na zimowe obozy Interkamp! Poszukujemy INSTRUKTORÓW-WYCHOWAWCÓW OBOZÓW GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINECRAFT Oferujemy pracę w 3 terminach: 1. 22-28.01.2023 2. 05-11.02.2023 3. 12-18.02.2023 *Startujemy z programem w niedzielę wieczorem, kończymy obóz po śniadaniu w sobotę. WYMAGANIA Od kandydata oczekujemy: • umiejętności i zajawki z zakresu Minecraft/grafika komputerowa • ukończonego kursu wychowawcy/statusu czynnego nauczyciela/instruktora harcerskiego • chęci zdobywania doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą • zaangażowania, odpowiedzialności, empatii i cierpliwości • umiejętności dzielenia się swoją wiedzą i pasjami ZAPEWNIAMY • zakwaterowanie i wyżywienie • dojazd i powrót z uczestnikami • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki • umowę zlecenie/dzieło/B2B • ubezpieczenie NNW • wynagrodzenie w przedziale 1100-1300 zł brutto • wewnętrzne szkolenie online w styczniu 2023 • pracę w renomowanej firmie turystycznej • możliwość otrzymania referencji po sezonie • świetny zespół kadry Interkamp i Chętny? Prześlij swoje CV na praca@kompas.pl z dopiskiem Interkamp 2023

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • OBOWIĄZKIDo obowiązków instruktora-wychowawcy będzie należeć:· prowadzenie zajęć warsztatowych z grafiki komputerowej/minecraft zgodnie z programem obozu· opieka nad grupą uczestników· dbanie o bezpieczeństwo i zachowanie higieny uczestników· udzielenie pomocy uczestnikom w przypadku potrzeby· prowadzenie dziennika zajęć

Wymagania

  • WYMAGANIAOd kandydata oczekujemy:· umiejętności i zajawki z zakresu Minecraft/grafika komputerowa· ukończonego kursu wychowawcy/statusu czynnego nauczyciela/instruktora harcerskiego· chęci zdobywania doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą· zaangażowania, odpowiedzialności, empatii i cierpliwości· umiejętności dzielenia się swoją wiedzą i pasjami

Oferujemy

  • ZAPEWNIAMY• zakwaterowanie i wyżywienie• dojazd i powrót z uczestnikami• zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki• umowę zlecenie/dzieło/B2B• ubezpieczenie NNW• wynagrodzenie w przedziale 1100-1300 zł brutto• wewnętrzne szkolenie online w styczniu 2023• pracę w renomowanej firmie turystycznej• możliwość otrzymania referencji po sezonie• świetny zespół kadry Interkamp i

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka

Wynagrodzenie

0 - 2200 PLN

Curriculum vitae