Inżynier budowy
GC Energy
Kraków, Małopolskie

praca 4 czerwca, 10:37

Opis stanowiska

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji elektrycznych oraz zasilania awaryjnego. Na budowach elektrowni, rafinerii, terminalach LNG i innych obiektach przemysłowych zatrudniamy od 100 do kilkuset pracowników w całej Europie. Oferujemy ciekawe i dynamiczne miejsce pracy, w którym Pracownicy mają zapewnioną możliwość stałego rozwoju zawodowego. Międzynarodowe środowisko zapewnia dostęp do najlepszych praktyk i nowoczesnych technologii, stąd też biegła komunikacja w języku angielskim jest bezwzględnie wymagana. Jeżeli jesteś osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, to jesteśmy firmą dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżyniera budowy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • analiza techniczna i ilościowa dokumentacji
  • przygotowywanie zamówień materiałowych
  • nadzór nad prowadzonymi pracami przy wsparciu KR
  • sporządzanie dokumentacji budowy – protokoły, dokumentacja powykonawcza
  • udział w czynnościach odbiorowych

Wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego - preferowani absolwenci kierunków elektrotechniki, energetyki, elektroniki, automatyki
  • język angielski w mowie i piśmie min. na poziomie komunikatywnym
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • znajomosć programu AutoCad
  • mile widziana znajomość urządzeń AKPiA i systemów sterowania
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności do pracy na kontraktach w kraju i za granicą (praca w systemie 6 tygodni na kontrakcie + 1 tydzień zjazd)
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi (kosztorysowanie, planowanie strategiczne, współpraca z Klientem, kontrola kosztów, organizacja prac)
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość udziału w prestiżowych, międzynarodowych projektach inżynieryjnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae