Automatyk / Programista PLC – staż/praca
Ksc-Automation Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie

praca 5 grudnia, 11:23

Opis stanowiska

Uruchomienia systemów automatyki. Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych. Programowanie sterowników PLC. Programowanie paneli HMI. Diagnostyka i usprawnianie maszyn. Obszar działania firmy międzynarodowy. Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność. Szkolenie odbywa się w siedzibie głównej we Wrocławiu. ( Zapewniamy nocleg )

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Uruchomienia systemów automatyki.Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych.Programowanie sterowników PLC.Programowanie paneli HMI.Diagnostyka i usprawnianie maszyn.Obszar działania firmy międzynarodowy.Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki lub pokrewne.Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania PLC.Znajomość środowiska Siemens TIA Portal i/lub Codesys i/lub Studio 5000.Komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (Warunek konieczny).Gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.Kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.Prawo jazdy kat. B.Znajomość zagadnień z działu robotyki mile widziana.

Mile widziane

  • Osoby z chęcią do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat ( dla stażystów umowa stażowa.)Atrakcyjne wynagrodzenie ( odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu).Nowoczesne narzędzia pracy.Szkolenia.Przyjazną atmosferę w pracy.Udział w międzynarodowych projektach w kraju i zagranicą

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średni)

Wynagrodzenie

3650 - 10000 PLN

Curriculum vitae