Farmaceuta
NMD/Vitusapotek
Warszawa, Mazowieckie

praca 29 listopada, 13:14

Opis stanowiska

NMD/Vitusapotek (norweska sieć aptek) poszukuje magistrów farmacji do pracy w Norwegii w aptece ogólnodostępnej. Adres naszej strony internetowej to: https://www.vitusapotek.no/karriereside Vitusapotek welcomes you as a Pharmacist considering Norway as the next step in your career. We can offer you a positive work environment and interesting professional tasks in one of our more than 300 pharmacies all over Norway. In Vitusapotek you will be able to share and communicate your knowledge to customers and to provide them with individual assistance - whether it is helping to heal illness, prevent health problems or increase personal wellness. This gives us both satisfied customers and increased wellbeing for our employees. To work as Pharmacist in Norway you need Norwegian authorization as a pharmacist and at least B2 Norwegian language level.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsluga klienta bez recepty i realizacja recept.
  • Razem z reszta zespolu osiagniecie celow wyznaczonych dla kazdej apteki.
  • Spelnienie potrzeb kazdego klienta zgodnie z jego osobistym wyborem jak i zaleceniami od specjalisty.

Wymagania

  • Student IV-VI roku studiow farmaceutycznych na terenie Polski, lub farmaceuta z prawem do wykonywania zawodu
  • Pełne zaangażowanie do nauki norweskiego (wymagany poziom B2 przed wyjazdem do Nowegii).
  • Chęć przeprowadzki na stałe do Norwegii (NIE jest to praca dorywcza/wakacyjna/krótkotrwała)
  • Zaangazowanie i inicjatywa w dalszym praktykowaniu jezyka norweskiego w Norwegii.

Oferujemy

  • Bogaty pakiet relokacyjny
  • Kurs jezyka norweskiego finansowany przez firmę (poziom B1-B2)
  • Stałe zatrudnienie (przejrzyste warunki pracy w oparciu o Norweski Kodeks Pracy)
  • Czas pracy: ok. 37,5h w tygodniu
  • Feriepenger
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (srednie zarobki na start: 480- 510 000 NOK brutto/rok)
  • Mozliwosc rozwoju w firmie oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania/pokoju
  • Pomoc i wsparcie na kazdym etapie procesu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria medyczna

Języki

  • angielski (średni)
  • norweski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae