Specjalista ds. ofertowania
Żołynia, Podkarpackie

praca 29 listopada, 11:18

Opis stanowiska

Zachęcamy do aplikowania do naszej spółki PBI Infrastruktura S.A. zajmującej się remontem, modernizacją i budową dróg z wykorzystaniem najnowszych technologii. Samodzielnie produkujemy mieszanki mineralno-asfaltowe, dzięki czemu jesteśmy pewni jakości oferowanych przez nas produktów. W chwili obecnej do lokalizacji w Żołyni (woj. podkarpackie) poszukujemy kandydatów na stanowisko SPECJALISTY (-TKI) DS. OFERTOWANIA.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza dokumentacji i specyfikacji technicznych
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert
  • Wykonywanie kalkulacji dla potrzeb przygotowywanych ofert

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie w specjalności budowlanej
  • Dobra znajomość MS Office - Excel
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej, przetargowej i wymagań technicznych

Mile widziane

  • Znajomość kosztorysowania robót budowlanych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która dostarcza usługi na najwyższym poziomie w oparciu o najnowszą technologię
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie do Kart MultiSport
  • zniżki na nasze produkty: kostkę brukową, kruszywa - produkowane w ramach spółek wchodzących w skład Grupy PBI
  • możliwość udziału w inicjatywach dobroczynnych oraz konkursach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae