Magazynier
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 listopada, 12:36

Opis stanowiska

Nasz stały i długoletni klient, lider w produkcji urządzeń motoryzacyjnych w Europie, poszukuje do nowoczesnej fabryki w okolicach Rzeszowa pracowników na kilkadziesiąt wakatów. Nowe hale produkcyjne i magazynowe czekają na Magazynierów. To szansa dla wszystkich, którzy mają wykształcenie średnie, są absolwentami lub chcą rozpocząć pracę w firmie, która wiele razy zdobyła tytuł, najlepszego pracodawcy. Dbałość o pracownika, atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo dobry pakiet benefitów sprawia, że warto związać się z taką organizacją na lata. Tym bardziej, że jest możliwość rozwoju, szkoleń i awansów wewnętrznych. Wyślij CV: rekrutacja@kkselekt.pl lub zadzwoń na nr telefonów poniżej. Dowiesz się wszystkie szczegóły.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Rozładunki i załadunki samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu,
  • • Transport i magazynowanie komponentów na regałach wysokiego składowania,
  • • Przyjmowanie dostaw do systemu SAP,
  • • Obsługa dostaw/wysyłek kurierskich,
  • • Magazynowanie gotowych wyrobów,
  • • Przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta,
  • • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi,
  • • Kontrola i nadzór nad zapasem nieprodukcyjnym (opakowania),
  • • Raportowanie odpowiednich wyników,
  • • Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i jakości poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji.

Wymagania

  • • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • • Umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości,
  • • Doświadczenie na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna),
  • • Doświadczenie w obsłudze i użytkowaniu wózków widłowych czołowych oraz wysokiego składowania, mile widziana obsługa wózka systemowego,
  • • Umiejętność pracy w zespole,
  • • Wymagana znajomość obsługi komputera – MS Office z naciskiem na EXCEL,
  • • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • • Kreatywność, pomysłowość i duże zaangażowanie w powierzone zadania,
  • • Nastawienie na realizację powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae