Referent
PGE Obrót S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 listopada, 10:54

Opis stanowiska

1. Przyjęcie oświadczenia Klienta. 2. Weryfikacja danych w oświadczeniu, zgodnie ze specyfikacji oświadczenia. 3. Weryfikacja załączników związanych z oświadczeniem. 4. Przygotowanie przyjętych dokumentów do archiwizacji. 5. Wykonywanie innych zadań wynikających z procesu przyjmowania oświadczeń, zleconych przez przedstawiciela Zleceniodawcy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • 1. Przyjęcie oświadczenia Klienta.2. Weryfikacja danych w oświadczeniu, zgodnie ze specyfikacji oświadczenia.3. Weryfikacja załączników związanych z oświadczeniem.4. Przygotowanie przyjętych dokumentów do archiwizacji.5. Wykonywanie innych zadań wynikających z procesu przyjmowania oświadczeń, zleconych przez przedstawiciela Zleceniodawcy

Wymagania

  • dyspozycyjność od 29.11.2022-15.12.2022

Oferujemy

  • 30 zł/rbh

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • zarządzanie

Curriculum vitae