Researcher / Specjalista ds. e-mail marketingu
MARKOFANI DARIUSZ KOPYTO
Rzeszów, Podkarpackie

staż 21 listopada, 11:30

Zdobądź doświadczenie jako Researcher lub Specjalista ds. e-mail marketingu, realizując staż/praktyki w zespole tworzącym serwis marketingowy dla marketerów. Sprawdź: Aspirate.pl W trakcie współpracy będziesz podejmować działania pod nadzorem pracowników agencji reklamowej. Nauczysz się planować, realizować i koordynować działania prowadzone w kilku obszarach. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami mailowo: n.bobik@markofani.com.pl lub telefonicznie pod numerem: 17 300 03 30.

• zbieranie i przetwarzanie informacji, publikowanych na blogu o tematyce marketingowej
  • rozwój bazy danych
  • rozwój serwisu marketingowego
  • budowanie bazy mailingowej
  • tworzenie mailingów o tematyce marketingowej
  • budowanie strategii e-mail marketingu

• status studenta (preferowane kierunki: Zarządzanie, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna)
  • podstawowa wiedza marketingowa
  • otwartość, kreatywność, chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy

Mile widziane

• certyfikat Google Internetowe Rewolucje

• Zapewniamy elastyczną współpracę, w pełni dostosowaną do Twoich możliwości — staż/praktyki bez problemu połączysz nawet ze studiami dziennymi. Dla nas liczy się rozwój i efektywność w podejmowanych działaniach.

staż

inne