Referent w Zespole ds Oferty Produktowej
PGE Obrót S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 listopada, 18:46

Opis stanowiska

• Pełnienie roli opiekuna kanału sprzedaży w zakresie sprzedawanych Ofert, • Poszukiwanie, wdrażanie oraz utrzymywanie w regularnej sprzedaży produktów masowych i modeli produktów masowych do sprzedaży, • Tworzenie oraz przeprowadzanie konsultacji produktowych, • Przygotowanie założeń produktowych oraz dokumentacji ofertowej dla nowych produktów, • Prowadzenie bazy (portfolio) produktów masowych oraz ofert sprzedaży usług/produktów dodatkowych (VAS), • Monitorowanie wyników wdrażanych produktów, oraz utrzymanie wysokiej jakości informacji produktowych • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi/ECKO Spółki w zakresie obudowy marketingowej i komunikacji zewnętrznej produktów przeznaczonych do regularnej sprzedaży, • Rejestracja, ewidencja i archiwizacja spraw, umów i dokumentów • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie niezbędnym do wykonywania swoich obowiązków.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Pełnienie roli opiekuna kanału sprzedaży w zakresie sprzedawanych Ofert,• Poszukiwanie, wdrażanie oraz utrzymywanie w regularnej sprzedaży produktów masowych i modeli produktów masowych do sprzedaży,• Tworzenie oraz przeprowadzanie konsultacji produktowych,• Przygotowanie założeń produktowych oraz dokumentacji ofertowej dla nowych produktów,• Prowadzenie bazy (portfolio) produktów masowych oraz ofert sprzedaży usług/produktów dodatkowych (VAS),• Monitorowanie wyników wdrażanych produktów, oraz utrzymanie wysokiej jakości informacji produktowych• Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi/ECKO Spółki w zakresie obudowy marketingowej i komunikacji zewnętrznej produktów przeznaczonych do regularnej sprzedaży, • Rejestracja, ewidencja i archiwizacja spraw, umów i dokumentów• Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie niezbędnym do wykonywania swoich obowiązków.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe (licencjat lub IV,V rok studiów),• Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole• bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office, • zdolności organizacyjne, • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym,• wysoka kultura osobista, • systematyczność, • umiejętność analitycznego myślenia,• znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy, • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę,• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,• Przyjazną atmosferę w pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae