MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 listopada, 15:10

Opis stanowiska

Dla naszego Partnera - międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży metalowej - w związku z rozwojem działu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY . Celem stanowiska jest wsparcie procesów finansowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca, raportowania i analizy odchyleń.
  • Przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących kosztów i rachunkowości zarządczej
  • Optymalizacja kosztów w kluczowych miejscach i procesach ich powstawania (gospodarka materiałowa, eksploatacja maszyn, urządzeń i narzędzi, środki transportu, wyjazdy służbowe, itp.)
  • Sporządzanie analiz i prognoz (ad-hoc)
  • Wsparcie procesu budżetowania
  • Monitorowanie wykonania budżetu oraz wyjaśnianie powstałych odchyleń.
  • Tworzenie zleceń controllingowych i klientów w SAP
  • Kalkulacja kosztów standardowych i procesowanie ofert
  • Współpraca z innymi działami
  • Dbałość o stanowisko pracy
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującą strukturą organizacyjną

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ok. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek finanse i rachunkowowść
  • Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Mocna orientacja projakościowa, praca zespołowa, komunikacja, orientacja na wynik, orientacja na klienta
  • Znajomość programów SAP, OneStream, Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji w kierunku rachunkowości zarządczej
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Zadaniowy czas pracy
  • Pakiet benefitów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae