praca 18 listopada, 12:18

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą dostarczającą najnowocześniejszych rozwiązań dla branży inteligentnych systemów bezpieczeństwa i security. Dzięki pasji i nieustających chęci do rozwoju, z roku na rok poszerzamy naszą działalność o nowe komponenty. Wspieramy, kształcimy, szkolimy, prowadzimy audyty oraz edukujemy branże instalacyjną i inwestorską razem z Partnerami, którzy istnieją na rynku polskim i światowym od co najmniej 10 lat.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie i utrzymywanie z nimi kontaktów• Przygotowywanie ofert systemów bezpieczeństwa (systemy wizyjne – kamery/CCTV, alarm, automatyka budynkowa, napędy bramowe, sieci strukturalne, Wi-Fi, kontrola dostępu – KD, systemy PPOŻ, oddymianie, szlabany)• Przygotowywanie zamówień, wizje w obiektach, analizy ryzyk, negocjacje handlowe,• Wprowadzanie na rynek nowych produktów• Możliwość współpracy z podmiotami edukacyjnymi (prowadzenie ćwiczeń, laboratorium, wykładów)• Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z istniejącymi klientami - instalatorami, agencjami ochrony, elektrykami, informatykami, itp.• Opracowywanie wycen do przetargów• Analiza potencjału sprzedażowego na (mapowanie podległego rynku, prospecting, monitoring działań konkurencyjnych)• Reprezentowanie firmy na konferencjach i eventach branżowych• Stałe podnoszenie wiedzy produktowej, sprzedażowej i biznesowej• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • • doświadczenie i predyspozycje do pracy w sprzedaży (mile widziane w branży security),• znajomość branży elektronicznych systemów zabezpieczeń • znajomość technik sprzedażowych• komunikatywność• umiejętności planowania i organizacji pracy własnej• chęci do rozwoju, nauki

Oferujemy

  • • Dynamicznie rozwijająca się firma• System premiowy• Możliwość zaangażowania w inne projektów• Zgrany zespół i otwarty management teamLiczne szkolenia sprzedażowe, produktowe i techniczne• Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Product Manager (w tym realizacja live-ów, podcastów, szkoleń itp.)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

4500 - 10000 PLN

Curriculum vitae