wychowawca-animator, wychowawca instruktor narty/snowboard
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. zo.o.,
Wisła, Śląskie

praca 16 listopada, 11:53

Opis stanowiska

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS rusza z rekrutacją kadry na zimowe obozy dla dzieci i młodzieży Poszukujemy Kadry na zimowe obozy, w szczególności instruktorów narciarstwa/snowboardu Do wyboru 6 turnusów ferii: I. 15-21.01.2023 II. 22-28.01.2023 III.29.01-04.02.2023 IV. 05-11.02.2023 V. 12-18.02.2023 VI. 19-25.02.2023 Wyjazd w niedzielę, zajęcia na stoku poniedziałek - piątek, powrót po śniadaniu w sobotę. Obozy organizujemy w całej Polsce.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki:
  • opieka nad uczestnikami obozu
  • realizacji programu obozowego
  • animacja zajęć wieczornych

Wymagania

  • Od kandydata oczekujemy:
  • ukończonego kursu instruktorskiego typu PZN/ SITN / MENIS*
  • ukończonego kursu wychowawcy/statusu czynnego nauczyciela
  • radości z pracy z dziećmi i młodzieżą
  • zaangażowania, empatii i cierpliwości
  • chęci dzielenia się swoją zajawką
  • *jeśli zgłasza się na stanowisko instruktora

Oferujemy

  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • dojazd i powrót z uczestnikami
  • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
  • ubezpieczenie NNW
  • umowę zlecenie lub umowę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od stanowiska
  • wewnętrzne szkolenie online w styczniu
  • pracę w renomowanej firmie turystycznej
  • świetną ekipę kadry i nowe doświadczenia :)

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • transport
  • zarządzanie

Informacje dodatkowe

  • Oferta obozów w linku: https://www.kompas.pl/zima/narty-w-polsce
  • Chętny?
  • Prześlij swoje CV na praca@kompas.pl
  • z dopiskiem INSTRUKTOR/KADRA ZIMA 2023

Wynagrodzenie

0 - 1100 PLN

Curriculum vitae