praca 16 listopada, 11:48

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą dostarczającą najnowocześniejszych rozwiązań dla branży inteligentnych systemów bezpieczeństwa i security. Dzięki pasji i nieustających chęci do rozwoju, z roku na rok poszerzamy naszą działalność o nowe komponenty. Wspieramy, kształcimy, szkolimy, prowadzimy audyty oraz edukujemy branże instalacyjną i inwestorską razem z Partnerami, którzy istnieją na rynku polskim i światowym od co najmniej 10 lat.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Powtarzalne prace w zakresie tworzenia oraz przenoszenia ofert pomiędzy platformami sprzedażowymi e-commerce
  • Redagowanie ofert (tworzenie opisów produktowych)
  • Prace w zakresie dostosowywania ofert do zmieniających się wymagań rynkowych (zmiany parametrów ofert, treści itp.)
  • Prace przy tworzeniu nowych ofert oraz uruchamianiu nowych kanałów sprzedaży
  • Tworzenie meta tytułów i meta opisów na podstawie aktualnych słów kluczowych
  • Tworzenie opisów kategorii i podkategorii pod kątem pozycjonowania strony w wyszukiwarkach
  • Copywriting

Wymagania

  • Mile widziana umiejętność poruszania się w środowisku PRESTA SHOP
  • Mile widziana znajomość SEO i podstawy HTML
  • Otwartość na pracę w zespole
  • Odpowiedzialna/ odpowiedzialny i potrafisz pracować samodzielnie
  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office
  • Nie boisz się pytać i prosić o pomoc – bo jak inaczej się nauczysz?

Oferujemy

  • Doskonałe możliwości rozwoju w obszarze e-commerce, dostęp skarbnicy wiedzy – możliwość uczenia się od najlepszych
  • Bezpośrednie szkolenia 1 na 1, codzienne wsparcie i pełne wdrożenie do pracy
  • Codzienna świeża kawa z ekspresu bez ograniczeń
  • Nielimitowany humor i dobre towarzystwo :)

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae