Młodszy Specjalista ds. marketingu
Develocus Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 listopada, 14:58

Opis stanowiska

Szukam osoby do współpracy w prowadzeniu Social Mediów (FB, Instagram, Tik Tok) dla firm z branży nieruchomości. Na początku oferujemy zlecenia na klika godzin dziennie, aczkolwiek jeżeli współpraca będzie się dobrze układać jest możliwość nawiązania szerszej współpracy. Prawdopodobnie z czasem w pełnym wymiarze godzin. Istnieje możliwość pracy zdalnej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie strategii prowadzenia marki w SM
  • przygotowywanie ciekawych tematów na posty
  • przygotowanie treści postów
  • publikacja postów i stories
  • prowadzenie harmonogramu postów
  • odpowiadanie na wiadomości i komentarze według zaleconych kryteriów

Wymagania

  • dobra znajomość języka polskiego, szczególnie w piśmie
  • wysoka kultura osobista – do odpowiedzi na zapytania klientów
  • doświadczenie związane z prowadzeniem kont w SM (mogą być prywatne) – szukamy osoby kompetentnej, która będzie wiedzieć jak wykonywać powierzone obowiązki (ogólna wiedza jak funkcjonują SM)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kawę i herbatę :)

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • polski (ojczysty)

Curriculum vitae