Advanced Manufacturing Engineer
Magna International
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

praca 10 listopada, 13:04

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki:• Projektowanie i wdrażanie nowych procesów i technologii• Planowanie procesów i zasobów dla nowych projektów• Opracowanie budżetów dla nowych projektów• Zamawianie i implementacja nowych maszyn i narzędzi• Rozwój lokalnej sieci dostawców maszyn i oprzyrządowania• Analiza i optymalizacja czasów i procesów produkcyjnych• Balansowanie linii produkcyjnych i optymalizacja czasów cyklu• Nadzorowanie obciążenia i zdolności maszyn produkcyjnych• Identyfikacja i eliminowanie problemów produkcyjnych i jakościowych• Odbiory techniczne maszyn, narzędzi i procesów lokalnie i u dostawców• Współpraca z innymi działami firmy oraz dostawcami maszyn i technologii w celu usuwania problemów oraz opracowania nowych rozwiązań • Opracowanie i nadzór dokumentacji technicznej i procesowej• Opracowanie instrukcji i procedur• Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym

Wymagania

  • Wymagania:• Wykształcenie wyższe techniczne• Doświadczenie w procesie produkcji • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki• Praktyczna znajomość rysunku technicznego• Znajomość AutoCAD• Znajomość podstawowych narzędzi optymalizacyjnych• Znajomość dokumentacji procesowej (FMEA, Flow chart’y etc.)• Praktyczna wiedza z zakresu projektowania procesów wytwórczych• Znajomość obsługi prostych urządzeń pomiarowych• Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV, także do odnowienia• Znajomość lub chęć poznania sterowników Siemens S7• Znajomość lub chęć poznania pracy w środowisku Simatic Step 7• znajomość obsługi komputera (MS Office, zwłaszcza excel)• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)• Dobra samoorganizacja, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Gwarantujemy:• Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska• Umowę o pracę• Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji• Przyjazną atmosferęBenefity:• Miesięczna premia obecnościowa• Prywatna opieka medyczna• Ubezpieczenie grupowe• Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae