Operator- Programista CNC
Magna International
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

praca 10 listopada, 11:51

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki:
  • • Programowanie i obsługa frezarki CNC (w systemie Heidenhain oraz
  • VISI CAM)
  • • Pomiary 3D przy pomocy sondy przedmiotu
  • • Programowanie i obsługa drążarki wgłębnej
  • • Programowanie i obsługa drążarki drutowej
  • • Samokontrola wykonywanych zadań
  • • Podstawowe prace ślusarskie i na maszynach konwencjonalnych
  • • Utrzymanie porządku na stanowisku (maszyny i otoczenie)

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Doświadczenie w obróbce skrawaniem
  • • Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC
  • • Samodzielny dobór narzędzi, parametrów i strategii obróbczych,
  • • Mile widziane: znajomość CAD/CAM , technologii produkcji form
  • wtryskowych, praca na drążarce wgłębnej i drutowej, praca na
  • maszynach konwencjonalnych

Oferujemy

  • Gwarantujemy:
  • • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
  • • Umowę o pracę
  • • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • • Przyjazną atmosferę
  • Benefity:
  • • Miesięczna premia obecnościowa
  • • Prywatna opieka medyczna
  • • Ubezpieczenie grupowe
  • • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae