Robotyk
Magna International
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

praca 10 listopada, 11:49

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki:
  • • Programowanie i optymalizacja pracy robotów i maszyn wtryskowychABB, KUKA, HARMO 1, HARMO 2, FANUC, SYTRAMA, STAR, ENGEL
  • • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • • Przeglądy techniczne i serwis robotów
  • • Prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych na robotach
  • • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych produktów i przenoszeniu ich między
  • maszynami wtryskowymi
  • • Bieżąca obsługa i zapewnienie ciągłości ruchu na Maszynach Wtryskowych
  • • Dbanie i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż. w danym obszarze
  • produkcyjnym.

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Dyspozycyjność
  • • Umiejętności organizacyjne
  • • Komunikatywność
  • • Asertywność
  • • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym

Oferujemy

  • Gwarantujemy:
  • • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
  • • Umowę o pracę
  • • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • • Przyjazną atmosferę
  • Benefity:
  • • Miesięczna premia obecnościowa
  • • Prywatna opieka medyczna
  • • Ubezpieczenie grupowe
  • • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka

Curriculum vitae