Inżynier procesu
Magna International
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

praca 10 listopada, 11:46

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki:
  • • Przygotowanie schematu przepływu produktu FLOW CHART
  • • Tworzenie i modyfikacja analiz produktu FMEA
  • • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów i technologii
  • • Zamawianie i implementacja nowych maszyn i narzędzi
  • • Balansowanie linii produkcyjnych i optymalizacja czasów cyklu
  • • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym
  • • Odbiory techniczne maszyn, narzędzi i procesów lokalnie i u dostawców
  • • Rozwiązywanie problemów na liniach montażowych, wdrażanie działań naprawczych i
  • prewencyjnych
  • • Przygotowanie dokumentacji linii: instrukcja pracy, karta parametrów, karta pakowania,
  • • Równoważenie linii produkcyjnej i optymalizacja czasów cykli,
  • • Optymalizacja układów w celu poprawy ergonomii i przepływu materiałów w firmie,
  • • Analiza produktu niezgodnego w procesie produkcyjnym i wprowadzenie działań korygujących
  • i zapobiegawczych
  • • Identyfikacja obszarów do optymalizacji analizy procesów, eliminacji strat i ciągłego
  • doskonalenia
  • • Wdrażanie zmian technicznych, koordynacja procesów, monitorowanie poszczególnych etapów
  • zmian technicznych

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Wykształcenie wyższe techniczne
  • • Znajomość narzędzi jakości - PDCA, FMEA, SPC, 8D, 5WHY
  • • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki
  • • Znajomość AutoCAD
  • • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • • Znajomość podstawowych narzędzi optymalizacyjnych
  • • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Gwarantujemy:
  • • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
  • • Umowę o pracę
  • • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • • Przyjazną atmosferę
  • Benefity:
  • • Miesięczna premia obecnościowa
  • • Prywatna opieka medyczna
  • • Ubezpieczenie grupowe
  • • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae