Młodszy Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych
MTU Areo Engines Polska Sp.zo.o.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 9 listopada, 11:23

Opis stanowiska

Interesują Cię analizy? Chcesz brać udział w ciekawych projektach? Dodaj Skrzydeł Swojej karierze i rozwijaj się w dziedzinie analiz wytrzymałościowych. Pracujemy w środowisku międzynarodowym. Jako młody zespół stawiamy na rozwój, współprace i perspektywy. Wiedza która zdobyłeś podczas studiów lub dotychczasowych praktyk z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej z pewnością wykorzystasz na oferowanym stanowisku. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych części silników lotniczych (kierownic i łopatek wirujących, tarcz, obudów, rurek oraz elementów mocujących)
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem narzędzi komputerowych
  • Przeprowadzanie analiz: statycznych, modalnych, obciążeń termicznych, zmęczeniowych oraz propagacji pęknięć
  • Dokumentacja wyników przeprowadzonych analiz
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii plastyczności oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej
  • Mile widziane doświadczenia w wykonywaniu analiz wytrzymałościowych zdobyte podczas stażu, praktyk
  • Znajomość teorii MES oraz umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAE
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność  oraz komunikatywność

Mile widziane

  • Praca magisterska lub inżynierska z zagadnień wytrzymałości materiałów/MES

Oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej
  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu
  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy
  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny
  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport
  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy
  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae