Administrator Linux/DevOps
Netspace sp. z o. o
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 listopada, 10:49

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Instalacja, zarządzanie oraz administracja systemami CentOS / Node.js i usług
  • sieciowych
  • Konfiguracja oraz nieustanny rozwój systemów
  • Planowanie prac, diagnozowanie i usuwanie awarii, wpływ na decyzje technologiczno-
  • rozwojowe

Wymagania

  • Znajomość działania oraz budowy systemów z rodziny Linux
  • Umiejętność programowania w jednym z języków: bash lub perl w celu poprawnego
  • zarządzania systemami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość min. protokołów sieciowych: tcp/ip, http, dns, smtp, arp
  • znajomość zagadnień: gitlab, CI
  • Znajomość serwerów: node.js, nginx, varnish
  • Umiejętność dbania o poprawny monitoring systemów
  • studenci 4, 5 roku oraz absolwenci

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie Netspace sp. z o. o. w ramach umowy b2b przy ciekawym projekcie
  • Wynagrodzenie 15000 zł brutto b2b
  • Praca stacjonarna w biurze w centrum Rzeszowa

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 15000 PLN

Curriculum vitae