Młodszy technolog
MAM
Dobrzechów, Podkarpackie

praca 7 listopada, 09:23

Opis stanowiska

MAM oddział Dobrzechów poszukuje technologa obróbki skrawaniem. Firma zajmuje się produkcją precyzyjnych części dla przemysłu lotniczego. Praca związana jest z opracowywaniem technologii obróbki skrawaniem dla części lotniczych, pracą nad wymaganymi w branży dokumentami i normami, opracowywaniem wycen części i nadzorem nad procesem produkcyjnym. Po okresie 12-24 miesięcy pracy i zdobywania doświadczenia na stanowisku młodszego technologa, oferujemy przejście na etat technologa. Poszukujemy zarówno absolwentów jak i studentów 4 i 5 roku dla których oferujemy elastyczne godziny pracy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie technologii obróbki skrawaniem
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Opracowywanie wycen
  • Praca zgodnie z wymogami norm lotniczych i wewnątrz zakładowych

Wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programu NX

Mile widziane

  • Język angielski na poziomie B1

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży lotniczej

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

4000 - 5700 PLN

Curriculum vitae