Pracownik Biurowy
UFC Group
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 listopada, 08:26

Opis stanowiska

UFC GROUP to zespół ludzi, których misją jest kompleksowe i profesjonalne dbanie o interesy klientów w zakresie ubezpieczeń i finansów. Do swojego zespołu poszukujemy studentów do pracy na stanowisku Pracownika Biurowego Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, jeżeli nie masz problemów z obsługą komputera oraz posiadasz prawo jazdy kat. B, wszystkiego Cię nauczymy! Zależałoby nam jednak, abyś był/była pozytywnie nastawiona do świata, miał/miała chęć do współpracy z ludźmi oraz posiadał/posiadała podstawowe umiejętności komunikacyjne.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prace administracyjno - biurowe
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów
  • Obsługa i doradztwo Klientom
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami już obecnymi
  • Poszukiwanie nowych Klientów

Wymagania

  • W naszym zespole ważne są następujące wartości: Uczciwość
  • Transparentność
  • Chęć niesienia pomocy
  • Empatia
  • Cierpliwość
  • Relacyjność
  • Szczere zainteresowanie drugim człowiekiem
  • Chęć ciągłego doskonalenia swojej wiedzy
  • Odwaga
  • Sumienność
  • Słowność
  • Samodzielność
  • Samodyscyplina
  • Odpowiedzialność za swoje czyny

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • Wdrożenie, szkolenie
  • Możliwość nieograniczonego dochodu (premie od )
  • Możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju
  • Gotowe Stanowisko - praca ze sprawdzonymi procedurami i gotowymi rozwiązaniami

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Curriculum vitae