Konsultant ds. rozwiązań biznesowych w zakresie infrastruktury sprzętowej
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 listopada, 15:00

Opis stanowiska

Jako konsultant systemów informatycznych będziesz brał czynny udział w procesie przygotowywania ofert. Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. projektowanie rozwiązań infrastrukturalnych dla klientów z sektora publicznego oraz przygotowywanie wkładu merytorycznego do ofert w ramach przetargów. Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie rozwiązań infrastrukturalnych dla klientów z sektora publicznego
  • Przygotowywanie wkładu merytorycznego do ofert w ramach przetargów publicznych
  • Współpraca z działami handlowymi i produkcyjnymi
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami i partnerami technologicznymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność projektowania architektury sprzętowej dla systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień dotyczących wydajności i niezawodności systemów informatycznych
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i terminowość w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Hybrydowy czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Dostęp do szkoleń produktowych z najnowszych technologii
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria medyczna
  • logistyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae