Młodszy Konstruktor
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 31 października, 15:09

Opis stanowiska

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów. Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pomoc w bieżącej pracy biura projektowego,
  • sporządzanie i wykonywanie dokumentacji technicznych do projektów,
  • tworzenie nowych oraz optymalizacja istniejących projektów,
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych,
  • usprawnianie konstruowania i procesu technologii przy użyciu SolidWorks (nauka i rozwój).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów, na kierunku mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub podobny
  • znajomość programu Solid Works, Autocad jest atutem
  • mile widziana znajomość oprogramowania Inwentor,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, wymiarowania,
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy.

Oferujemy

  • posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae