Specjalista w Zespole ds Rozwoju i Optymalizacji
PGE Obrót S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 października, 09:47

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków: • Tworzenie narzędzi wspomagających obsługę teleinformatyczną w Contact Center, • Wykonywanie cyklicznych czynności administracyjnych w modułach systemów Contact Center, • Budowa i rozwój narzędzi operacyjnych, • Tworzenie i analiza raportów z różnych zakresów działalności Contact Center, • Udział w projektach rozwojowych, • Dbanie o wizerunek firmy. Nasze wymagania: • Umiejętność analitycznego, samodzielnego myślenia, • Umiejętność pracy w zespole, • Umiejętność sprawnej organizacji własnej pracy, • Umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu, • Umiejętność szybkiego uczenia się, • Umiejętność terminowego, dokładnego realizowania powierzonych zadań, • Znajomość pakietu MS Office, języka SQL oraz podstaw administrowania bazami danych MSSQL Server, • Znajomość języka programowania opartego na cC np. C, C++, c#, JavaScript (ew. TypeScript lub jQuery), Lua, Python, PHP, • Znajomość systemu kontroli wersji git, np. Poprzez GitHub, GitLab, Bitbucket, Fork, CLI, • Znajomość HTML oraz CSS na poziomie podstawowym, • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji/komunikatów, obsługę OS, • Umiejętność programowania obiektowego (OOP) czy modeli MVC, konfiguracji/obsługi IIS • Znajomość Batch Script.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Tworzenie narzędzi wspomagających obsługę teleinformatyczną w Contact Center,• Wykonywanie cyklicznych czynności administracyjnych w modułach systemów Contact Center,• Budowa i rozwój narzędzi operacyjnych,• Tworzenie i analiza raportów z różnych zakresów działalności Contact Center,• Udział w projektach rozwojowych,• Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • • Umiejętność analitycznego, samodzielnego myślenia,• Umiejętność pracy w zespole,• Umiejętność sprawnej organizacji własnej pracy,• Umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu,• Umiejętność szybkiego uczenia się,• Umiejętność terminowego, dokładnego realizowania powierzonych zadań,• Znajomość pakietu MS Office, języka SQL oraz podstaw administrowania bazami danych MSSQL Server,• Znajomość języka programowania opartego na cC np. C, C++, c#, JavaScript (ew. TypeScript lub jQuery), Lua, Python, PHP,• Znajomość systemu kontroli wersji git, np. Poprzez GitHub, GitLab, Bitbucket, Fork, CLI,• Znajomość HTML oraz CSS na poziomie podstawowym,• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji/komunikatów, obsługę OS,• Umiejętność programowania obiektowego (OOP) czy modeli MVC, konfiguracji/obsługi IIS• Znajomość Batch Script.

Oferujemy

  • • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy, • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę,• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,• Przyjazną atmosferę w pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka

Curriculum vitae