pracownik produkcji
RANDSTAD POLSKA MPK 2170
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 maja, 13:23

Opis stanowiska

- praca od zaraz, - atrakcyjne wynagrodzenie + premie, - umowa na 2 msc, z możliwością przedłużenia po przepracowaniu 2 msc. - doświadczenie nie jest wymagane, - praca od poniedziałku do piątku ( 2 zmianowa), - doświadczenie nie jest wymagane, Zapraszam do kontaktu tel: 501 331 429 Ewelina Sołtysik Randstad

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - praca od zaraz,- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,- umowa na 2 msc, z możliwością przedłużenia po przepracowaniu 2 msc.- doświadczenie nie jest wymagane, - praca od poniedziałku do piątku ( 2 zmianowa),- doświadczenie nie jest wymagane,Zapraszam do kontaktu tel: 501 331 429Ewelina Sołtysik Randstad

Wymagania

  • - doświadczenie nie jest wymagane

Mile widziane

  • doświadczenie na produkcji

Oferujemy

  • - praca od zaraz,- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,- umowa na 2 msc, z możliwością przedłużenia po przepracowaniu 2 msc.- praca od poniedziałku do piątku ( 2 zmianowa),- doświadczenie nie jest wymagane,Zapraszam do kontaktu tel: 501 331 429Ewelina Sołtysik Randstad

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • transport
  • zarządzanie

Języki

  • polski (podstawowy)

Wynagrodzenie

0 - 2250 PLN

Curriculum vitae