Operator CNC
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

praca 26 października, 12:29

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie - frezarki, szlifierki, tokarkiPrzygotowanie maszyn do wykonywania zleceń produkcyjnychWykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznymUzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub mechaniczneZnajomość rysunku technicznegoMile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora CNC lub kurs Operatora obrabiarek CNC

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracęPraca na pełny etat w systemie III zmianMożliwość zdobycia doświadczenia w przemyśle lotniczymBenefity: premie, ubezpieczenie medyczne i na życie, dofinansowanie szkoleń, możliwość zdobycia uprawnień i wiele innych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 7000 PLN

Curriculum vitae