Spedytor międzynarodowy
Unico Logistics Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 października, 10:11

Opis stanowiska

Unico Logistics Polska jest międzynarodowym operatorem logistycznym zajmującym się transportem intermodalnym oraz magazynowaniem towarów. Firma powstała w 2002 roku w Korei, w Polsce działa od 2010 roku. Od 2020 roku Unico jest częścią DP World.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Monitorowanie realizowanych transportów
  • Uczestnictwo w bieżącej obsłudze klientów
  • Przygotowywanie ofert, negocjacja warunków dla drogowych zleceń spedycyjnych
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej
  • Umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – praca z klientami zagranicznymi
  • Komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu relacji
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • • Stabilne zatrudnienie
  • • Możliwość rozwoju zawodowego
  • • Pakiet medyczny
  • • Karta MultiSport
  • • Dofinansowanie do wypoczynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae