Junior Software Developer - zdalna praca dorywcza
Enfoglobe Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 października, 14:54

Opis stanowiska

Enfoglobe jest amerykańską firmą informatyczną z główną siedzibą w Gainesville na Florydzie, USA oraz oddziałem w Rzeszowie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform internetowych, aplikacji mobilnych, symulatorów i multimediów. Realizowaliśmy do tej pory projekty dla klientów z różnych branż, a zaufali nam m.in. University of Florida, Indiana University, Uniwersytet Rzeszowski, Sąd Najwyższy Stanu Floryda, fundacja „Warsaw New Tech University Foundation” ks. prof. Stanisława Dziekońskiego, Gmina Miasto Rzeszów czy Słowacki Zarząd Dróg. Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy Junior Software Developera do pracy w wymiarze kilkunastu-kilkudziesięciu godzin w tygodniu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktualizacja danych w aplikacji webowej
  • Implementowanie mockap'ów do prototypu
  • Drobne prace programistyczne typu dodanie/ukrycie przycisków, włączenie przekierowania itp.
  • W dalszym etapie prace związane z kompleksowym tworzeniem aplikacji

Wymagania

  • EntityFramework / Core
  • ASP.NET Core 5.0 WebApi / Asp.Net WebApi
  • Angular 13+ / AngularJS
  • MsSql
  • HTML
  • CSS
  • JS

Oferujemy

  • Elastyczny grafik - nie narzucamy Ci konkretnych godzin, pracujesz kiedy masz czas
  • Pracę zdalną
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w amerykańskiej firmie
  • Możliwość 'dorobienia' w trakcie studiów lub dorobienia do etatu podczas pracy w innej firmie - praca od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin w miesiącu
  • Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin od przyszłego roku
  • Pracę przy projekcie dla największej amerykańskiej uczelni medycznej
  • Rekrutację zdalną
  • Zarobki w przedziale 24-34 zł za godzinę
  • Umowę zlecenie lub B2B

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae