Młodszy Inżynier Elektryk
Enetecs sp. z o. o.
Kraków, Małopolskie

praca 20 października, 10:20

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów o statusie studenta na stanowisko Młodszego Inżyniera Elektryka do zespołu doświadczonych ekspertów dostarczających specjalistyczne projekty inżynierskie dla przemysłu i energetyki.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie części instalacji jako członek zespołu ekspertów
  • opracowanie zestawienia urządzeń elektrycznych
  • przygotowywanie zestawień i podstawowych informacji na potrzeby ofertowania
  • dzielenie się wiedzą i rozwiązaniami w celu optymalizacji pracy, a tym samym wnoszenie wkładu w bazę wiedzy firmy
  • wykonywanie innych prac inżynierskich, takich jak:
  • przygotowywanie i redagowanie dokumentacji technicznej
  • udział w testach i uruchomieniu sprzętu
  • asystowanie na budowach jako ekspert inżynier
  • pomoc w pracach inżynierskich innych zespołów ekspertów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość pakietu Microsoft Office, w tym Excel, AutoCad lub innych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas próbny z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • pracę na projektach w kraju i zagranicą z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi programistycznych
  • interesującą pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych międzynarodowych ekspertów
  • zdobycie cennego doświadczenia w biurze projektowym oraz na obiektach przemysłowych – możesz zostać poproszony o nadzorowanie prac instalacyjnych zgodnie z własnym projektem
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego: kursy, szkolenia, warsztaty techniczne i prezentacje techniczne; targi i konferencje; dostęp do literatury fachowej, prasy, opracowań naukowych i technicznych itp. dostępnych w firmie
  • dofinansowanie Multisport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • dofinansowanie urlopów wypoczynkowych
  • współfinansowanie okularów korekcyjnych

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae