Inżynier budowy branża sanitarna
SB Complex
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 października, 12:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza dokumentacji na etapie przetargu
  • Wprowadzanie rozwiązań zamiennych poprzez optymalizacje rozwiązań projektowych
  • Umiejętność sporządzania obmiarów, kosztorysów
  • Nadzorowanie realizowanych budów, firm podwykonawczych
  • Organizacje i nadzór nad realizacja robót zgodnie z prawem budowlanym, sztuką budowlaną i zasadami bhp
  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności i wprowadzenia rozwiązań równoważnych
  • Wdrażanie oszczędności w fazie realizacji projektu poprzez wprowadzanie zakupu materiałów detalicznych
  • Opracowanie i akceptację kart materiałowych
  • Opracowywanie ofert
  • Zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowlanym
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych inwestycji

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w realizacji i nadzorze robót ( budynków kubaturowych i przemysłowych)
  • dobra znajomość programów AutoCad, Excel ,
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podnoszenie kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae