Pracownik produkcji opraw LED - praca dla studentów
Ledolux Poland Sp.o.o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 17 października, 14:16

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND prowadzi REKRUTACJĘ na stanowisko produkcyjne. Jeżeli jesteś studentem i chcesz dorobić – zgłoś się! Nie wymagamy doświadczenia, ani studiów kierunkowych, wystarczą Twoje umiejętności manualnie i chęć do pracy!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Praca przy produkcji opraw LED
  • Drobne prace manualne
  • Przeprowadzenie procesu montażu
  • Kontrola jakości
  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi

Wymagania

  • Status studenta lub ucznia do 26 roku życia
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność czytania prostych schematów elektrycznych
  • Podstawowa znajomość narzędzi
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Przeszkolenie z zakresu pracy
  • Elastyczny grafik (praca stała od 6:00 do 14:00, rozważana jest dodatkowa zmiana pośrednia od 10:00-18:00, możliwość zostawania na nadgodziny)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: praca do 100h w miesiącu - 20zł/h, powyżej 100h - 21zł/h
  • Do końca 2022 roku proponujemy system poleceń pracowników: pracownik, czyj polecony kolega przepracuje u nas 300h w ciągu 2 miesięcy, otrzymuje jednorazowo 150 zł
  • Pakiet sportowy "OK system": dla pracowników do 100h/m-c możliwość wykupienia za 100%, dla pracowników powyżej 100h/m-c - dofinansowanie przez pracodawcę w wysokości 50%
  • Prywatna opieka medyczna w LUXMED po preferencyjnej stawce firmowej

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae