praca 14 października, 16:08

Opis stanowiska

Poszukujemy asystenta technicznego, studenta studiów wyższych technicznych. Oferujemy pracę całkowicie zdalną, ale posiadamy również biura w Poznaniu, Warszawie i Łodzi.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do zadań asystenta technicznego należeć będzie: realizowana pod nadzorem praca nad projektami merytorycznymi, a w szczególności opracowywanie danych źródłowych i prostsze prace merytoryczne; wsparcie biznesu głównie w zakresie technicznym, np. przygotowywanie prezentacji; rozwój bazy wiedzy; wsparcie biura w ograniczonym zakresie; zgodna praca zespołowa.

Wymagania

  • Oczekujemy: znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej C1, w tym języka technicznego; łatwości poruszania się w środowisku cyfrowym; umiejętności w zakresie analizy tekstów technicznych i zainteresowania prawem własności intelektualnej; dobrych umiejętności komunikacyjnych, zwłaszcza w modelu pracy zdalnej; autorefleksyjnego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań; otwartości i chęci rozwoju.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie chęć odbycia aplikacji rzecznikowskiej i praktyka w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Oferujemy

  • Oferujemy: wynagrodzenie w wysokości 26 zł za godzinę pracy; 6-godzinny dzień pracy; elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb czas pracy (także całkowicie zdalnie); program bonusów dla współpracowników; program Well-being patent, obejmujący wsparcie współpracowników w zakresie psychologii i aspektów zdrowia fizycznego w pracy; wsparcie w rozwoju zawodowym w programie ewaluacji, doskonalenia zawodowego i budowaniu marki osobistej; miejsce pracy budowane na zasadzie partnerstwa i poważnie traktowaną politykę diversity; nowoczesne narzędzia pracy i dostęp do profesjonalnych baz danych; dostęp do nowoczesnych biur w centrum Warszawy, Łodzi i Poznania; dostęp do świetnie wyposażonej biblioteki i cyfrowej bazy wiedzy; jasno wskazane zasady awansu i wynagrodzeń na stanowiskach; wsparcie finansowe w edukacji

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • fizyka techniczna
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Aplikować można wyłącznie poprzez formularz. Nie będziemy rozpatrywać zgłoszeń wysłanych w inny sposób. Nie potrzebujemy listu motywacyjnego - jest to wymagana rubryka w systemie rekrutacji politechniki rzeszowskiej. Wybrani kandydaci otrzymają od nas krótki test. Wstępny etap rekrutacji zamykamy 26.10.2022 roku.

Wymagane dokumenty

List motywacyjny