Elektryk Utrzymania Ruchu
GRH Polska
Dębica, Podkarpackie

praca 14 października, 10:18

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa, naprawa, konserwacja oraz montaż: zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, sieci o napięciu do 1 kV, urządzeń elektrotermicznych, sieci oświetlenia ulicznego, urządzeń o wykonaniu przeciwwybuchowym, aparatury kontrolno-pomiarowej

Wymagania

  • posiadanie Świadectwa Kwalifikacji wydane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich na stanowisku Eksploatacja
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m
  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • jednozmianowy system pracy: 6:00 – 14:00
  • finansowanie szkoleń zawodowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja

Curriculum vitae